Series
Ratings
54
Operation ProposalRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5