Movies
Ratings
189
Ant-ManRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5