Movies
Ratings
662
Blade RunnerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
The CampaignRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 4.0