Series
Ratings
517
Where Is My HomeRated ★ 2.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 1.5
Ossan's LoveRated ★ 1.5- おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0