Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5