Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5