Movies
Ratings
21
The Dark KnightRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0