Series
Ratings
64
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5