Movies
Ratings
735
Claire's CameraRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The First LapRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0