Series
Ratings
279
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0