Titles you rated
DragonHeartRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
Last PresentRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0