Titles you rated
- 베팅 온 팩트Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0