Series
Ratings
229- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
- 천하제빵Rated ★ 0.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 1.0