Movies
Ratings
415
The PianistRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
MannequinRated ★ 1.0