Movies
Ratings
1074
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5