Titles you rated
New TrialRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
TenetRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5