Series
Ratings
177
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Dear ChildRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Song of the BanditsRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
GridRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0