Movies
Ratings
406
Wind RiverRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Killer EliteRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5