Movies
Ratings
994
The Parent TrapRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
1917Rated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 1.0
ExitRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
Arthur 3: The War of the Two WorldsRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 1.5