Movies
Ratings
14
PersuasionRated ★ 4.0
Stealing BeautyRated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.5
Piece of CakeRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
Monte CarloRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0