Series
Ratings
35
20th Century Boy and GirlRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Magnificent Century Season 1Rated ★ 4.5
KairosRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Giant KillingRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0