Movies
Ratings
940
CapoteRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MauritanianRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
ApostleRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Blackcoat's DaughterRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Fair PlayRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Little ThingsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5