Movies
Ratings
1265
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5