Movies
Ratings
379
The Great GatsbyRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0