Series
Ratings
124
School-Live!Rated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Sexi Mong Season 1Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5