Series
Ratings
455
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Worst Ex EverRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0