Series
Ratings
108
GoblinRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5