Movies
Ratings
303
A Tale of SpringtimeRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Dilili in ParisRated ★ 5.0
Full Moon in ParisRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Full TimeRated ★ 4.5
Montmartre de PapaRated ★ 5.0
FranceRated ★ 1.5
CobwebRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 5.0
My KingRated ★ 5.0
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 0.5
Elevator to the GallowsRated ★ 5.0
AmandaRated ★ 5.0
Two of UsRated ★ 4.0