Series
Ratings
249
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Pocket Monsters:Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
The KeepersRated ★ 4.5
The Kings of Tupelo: A Southern Crime SagaRated ★ 3.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Korean Food War 3Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- DexterRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5