Series
Ratings
30
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0