Movies
Ratings
654
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Case 39Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5