Movies
Ratings
2283
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ColumbusRated ★ 3.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 2.5
Coffee and Cigarettes IIIRated ★ 2.5
Coffee and Cigarettes IIRated ★ 2.5- Coffee And CigarettesRated ★ 2.5
Full TimeRated ★ 4.0
SundownRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Whore and The WhaleRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 1.5
NopeRated ★ 4.0
TurandotRated ★ 1.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 1.0- The MineRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0