Movies
Ratings
727
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HereticRated ★ 4.0