Movies
Ratings
800- HumintRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0