Series
Ratings
21
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0