Series
Ratings
19
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0