Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Karei naru IchizokuRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0