Movies
Ratings
982
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
War MachineRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Heads of StateRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0