Series
Ratings
42
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0