Series
Ratings
14
WestworldRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0