Movies
Ratings
305
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0