Series
Ratings
26
Criminal MindsRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 4.0
DuelRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0- Idol M@ster: XenoglossiaRated ★ 0.5
- The iDOLM@STERRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0