Series
Ratings
15
True DetectiveRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Scrubs Season 3Rated ★ 2.5
Scrubs Season 2Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.0- The AffairRated ★ 2.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 2.0
Yellow BootsRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 2.5
The AffairRated ★ 2.0- Scrubs Season 1Rated ★ 2.5
- Palace of DreamsRated ★ 1.5
- PieceRated ★ 1.5