Series
Ratings
96
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5