Series
Ratings
162
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.0
JirisanRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 3.5- Umizaru EvolutionRated ★ 3.5