Movies
Ratings
20
The PriestsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0