Series
Ratings
17
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.5