Movies
Ratings
56
The IncrediblesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5