Series
Ratings
45
BigRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5