Series
Ratings
270
Breathless Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Young SherlockRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 3.5
The Night Manager Season 2Rated ★ 3.0
Di4ri Season 1Rated ★ 3.0
SoulmatesRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
BetRated ★ 3.0
Raising VoicesRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
MuteRated ★ 2.5